Neděle, 17.09.2017Sportovní oddíly prezentovaly svou nabídku

Sportovní oddíly prezentovaly svou nabídku

V sobotu 16. září 2017 patřilo náchodské náměstí i přes nepřízeň počasí sportu a sportovním oddílům.

Všem přítomným patří velký obdiv a poděkování za úsilí, které věnovali nejen přípravě letošní akce „Za sportem na náměstí", ale hlavně za to, co dělají v průběhu celého roku pro náchodské děti. Nabídka sportů je v Náchodě pestrá a je si opravdu z čeho vybírat. Věříme, že i tentokrát při prezentaci více než 20 oddílů, si mnoho dětí vybralo ten správný směr.

Děkujeme všem, kteří přišli a všem kteří se postarali o zázemí, a to doslova za každého počasí. Svůj obdiv si pak zaslouží i výkony siláků v již 4. ročníku divácky atraktivní soutěže Strongman Náchod.

Všem sportovcům přejeme v nové sezoně hodně úspěchů a žádná zranění! Fandíme vám!

Sportovní oddíly prezentovaly svou nabídku Sportovní oddíly prezentovaly svou nabídku