Úterý, 09.05.2023Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po jedenácté

Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po jedenácté

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, uspořádala dnes v secesních prostorách náchodského Beránku již 11. ročník veletrhu fiktivních firem. Slavnostního zahájení se společně s ředitelkou školy RNDr. Věrou Svatošovou zúčastnili starosta Jan Birke a místostarosta František Majer.

Pro studenty středních škol je veletrh mimořádnou příležitostí uplatnit své znalosti a schopnosti v praxi, před publikem a v konkurenčním prostředí studentů středních škol z různých koutů republiky.

Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po jedenácté Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po jedenácté