Středa, 29.03.2023Den učitelů v Náchodě

Den učitelů v Náchodě

Den učitelů, který se slaví jako pocta všem učitelkám a učitelům právě v den výročí narození Jana Amose Komenského (28. 3. 1592-15. 11. 1670), oslavili také náchodští.

V úterý 28. března v podvečer se sešly více než dvě stovky učitelů, učitelek, vychovatelek, kuchařek, uklízeček, školníků, prostě všech, kteří se v náchodských školách starají o výuku a vše s ní související, na promítání v kině Vesmír.

Poděkování za jejich často nelehkou práci s dětmi a žáky se jim dostalo od zástupců vedení města - místostarostů Františka Majera a Milana Vika.

Příjemně strávený podvečer s drobnými dárky a hlavně dobrou náladou byl zaslouženou odměnou. Děkujeme, že vás máme!

Poděkování za včerejší "oslavu" patří také Kino Vesmír Náchod a odboru školství pod vedením Ivetý Lukešové.

Den učitelů v Náchodě Den učitelů v Náchodě