Neděle, 18.12.2022Děti z náchodských mateřských škol navštívil „Ježíšek“ o týden dřív

Děti z náchodských mateřských škol navštívil „Ježíšek“ o týden dřív

Formou sponzorského daru od společnosti Alprim CZ, s.r.o., nadělil všem dětem v mateřských školách zřizovaných městem Náchod reflexní vestičky!

V pátek odpoledne v MŠ Březinova předali první „várku" starosta Jan Birke, místostarosta František Majer, vedoucí odboru školství MěÚ Náchod Iveta Lukešová a majitel firmy Alprim CZ, s.r.o., pan David Šolc.

Více než 560 dětí tak budete nyní potkávat ve vestičkách označených názvem mateřské školy a s logem města Náchoda a sponzora. Při pobytu a na procházkách mimo areály MŠ budou děti lépe vidět na větší vzdálenost na chodnících, u krajnice nebo při přecházení vozovky.

Děkujeme Ježíšku!

Děti z náchodských mateřských škol navštívil „Ježíšek“ o týden dřív Děti z náchodských mateřských škol navštívil „Ježíšek“ o týden dřív