Sobota, 18.06.2022Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů

Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů

Za účasti vedení města Náchoda a představitelů profesionálních a dobrovolných hasičů požehnal v sobotu 18. června 2022 děkan Římskokatolické farnosti - děkanství Náchod p. Zdeněk Kubeš repliku historického praporu náchodských hasičů z roku 1889.

Slavnostní rozvinutí praporu se uskutečnilo na Masarykově náměstí odkud jej všichni průvodem doprovodili k umístění na čestné místo v hasičské zbrojnici v Raisově ulici.

Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů