Neděle, 28.11.2021Déčkaři společně s dobrovolníky ozdobili vánočně květníky na náměstí

Déčkaři společně s dobrovolníky ozdobili vánočně květníky na náměstí

Evropští dobrovolníci působící v Déčku Náchod a okolních organizacích a estetické oddělení Déčka připravili vánoční výzdobu květníků na Masarykově náměstí. Celkem 28 květníků už vyžaduje velké množství dekorací, a tak se vyrábělo celkem tři týdny. Včera byly ozdobeny květníky před radnicí, v průběhu prvního adventního víkendu budou ozdoby přibývat. Doufáme, že vás pohled na zkrášlené náměstí naladí na vánoční atmosféru. Děkujeme za výzdobu!

Déčkaři společně s dobrovolníky ozdobili vánočně květníky na náměstí Déčkaři společně s dobrovolníky ozdobili vánočně květníky na náměstí