Středa, 28.10.2020Oslavy 28. října v Náchodě

Oslavy 28. října v Náchodě

Den vzniku samostatného Československa, 28. října, jme si v Náchodě připomněli i v této složité situaci, bohužel však bez veřejnosti a v minimálním počtu osob. Již tradičně položil starosta Jan Birke společně se zástupci Sokola květinu u památníku padlým legionářům a náchodským sokolům před budovou sokolovny, společně s místostarosty Janem Čtvrtečkou, Pavlou Maršíkovou a Františkem Majerem pak položil květinu u busty T. G. Masaryka na budově náchodské radnice a následně u pomníku padlým ve světových válkách v Bělovsi.

Oslavy 28. října v Náchodě Oslavy 28. října v Náchodě

Další v galerii 7