Sobota, 27.6.2020Uctění památky obětí komunismu v Náchodě

Uctění památky obětí komunismu v Náchodě

Dnešní den, 27. červen, je Dnem památky obětí komunismu.

Památku obětí uctili tradičně také představitelé města Náchoda starosta Jan Birke a místostarostka Pavla Maršíková společně se zástupci Místní organizace Konfederace politických vězňů a společně položili květiny u památníku obětem komunismu v parku u budovy okresního soudu.

Uctění památky obětí komunismu v Náchodě Uctění památky obětí komunismu v Náchodě

Další v galerii 6