Pondělí, 23.12.2019Na polévku a svařák přišly stovky lidí

Na polévku a svařák přišly stovky lidí

Dnes dopoledne podával před náchodskou radnicí starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer polévku (čočková s párkem) a svařák. Více než tři stovky lidí přišly, aby se všichni nejen zahřáli, ale hlavně si popřáli navzájem krásné Vánoce i se zástupci radnice. S výdejem tak velkému počtu zájemců pomáhal také radní Tomáš Magnusek a tajemnice MěÚ Náchod Hana Mílová. „Velký zájem a mnoho milých setkání nám udělalo velkou radost a proto se už dnes těšíme opět za rok na viděnou," komentoval akci starosta Jan Birke.

Děkujeme Hotelu a restauraci u Beránka za výbornou polévku, Pekárnám a cukrárnám Náchod a.s. za chléb a vánoční cukroví a dobrovolným hasičům za svařák a nezbytné technické zázemí!

Krásné Vánoce vám všem!

Na polévku a svařák přišly stovky lidí Na polévku a svařák přišly stovky lidí