Dnes
Teplota: 3.8 °C

Úterý, 08.10.2019Korfbal

Korfbal

Do soutěže 1. ligy vstoupili na palubovce pardubické University hráči korfbalu Náchod.

V prvním utkání porazili jednoznačně a s převahou družstvo Tábora v poměru 18:9, když v poločase vedli 13:5.

Koše: Kolářová Denisa 4, Hurdálková Tereza 3, Rompotl Tomáš 3, Štěpař Václav 3, Šrůtová, Kuncová, Moc, Hornych, Šmejkal 1.

V druhém zápase jsme drželi krok s družstvem Kolína dvě čtvrtiny, v poločase jsme vyhrávali 9:7, v druhé půli se již tak nedařilo střelecky. Soupeř se chopil příležitosti a dotáhl zápas  k vítězství 19:12.. Do své soutěže vstoupí tuto sobotu tým starších žáků, minižáci již svou soutěž zahájili a v náchodských soubojích již odehráli 2 kola.

15-19. 10.2019  se bude konat v Prostějově ME hráčů do 21 let.

Trenér Ivo Kracík nominoval tyto náchodské hráče: Pavlína Štěpánová, Gabriela Hurdálková, Mikuláš Martinec a Filip Šmíd. Budeme držet palce. Dobrou hru.