Čtvrtek, 13.12.2018Žáci ZŠ TGM mohou využívat novou učebnu dílen

Žáci ZŠ TGM mohou využívat novou učebnu dílen

Přesně po roce od prvotního nápadu předsedy Spolku rodičů a přátel školy při Základní škole T. G. Masaryka v Náchodě pana Petra Jiráska byla dnes za účasti místostarostů města Jana Čtvrtečky, Pavly Maršíkové a Františka Majera slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná učebna dílen.

Na tomto projektu se velkou měrou podílela firma Atas elektromotory, a. s., Náchod, se kterou letos v únoru Město Náchod podepsalo Deklaraci o partnerství. Předseda představenstva firmy Atas ing. Otto Daněk uvolnil na vybavení učebny 20.000 Kč na vybavení, město Náchod poskytlo na její rekonstrukci 180 tis. Kč a firma Pronax - profesionální nářadí věnovala vybavené panely s nářadím a poskytla výhodně nákup vybavení do pracovních stolů.

Žáci ZŠ TGM mohou využívat novou učebnu dílen Žáci ZŠ TGM mohou využívat novou učebnu dílen