Pondělí, 03.12.2018Adventní čas zahájilo rozsvícení vánočních stromů

Adventní čas zahájilo rozsvícení vánočních stromů

Rozsvícením vánočních stromů na Masarykově náměstí a v parku u nádraží dnes odstartoval adventní čas i u nás v Náchodě. V rámci programu náchodských církví zapálili místostarostové první svíci na adventním věnci a starosta města Jan Birke pak s dětmi rozsvítil vánoční strom. O hodinu později se pak rozzářil u autobusového terminálu druhý vánoční strom, letošní novinka.

Už dnes vás můžeme pozvat na příští neděli, kdy bude na Masarykově náměstí u vánočního stromu od 17 hodin probíhat druhé adventní setkání u vánočního stromu, které tentokrát připraví Církev bratrská a Českobratrská církev evangelická. Krásný Advent!

Adventní čas zahájilo rozsvícení vánočních stromů Adventní čas zahájilo rozsvícení vánočních stromů