Středa, 06.12.2017S košem dárků do domova důchodců

S košem dárků do domova důchodců

Místostarostové Ing. Pavla Maršíková,  Miroslav Brát a Ing. Jan Čtvrtečka navštívili   Domov důchodců Náchod, aby každého ze zdejších obyvatel obdarovali balíčkem od města Náchoda.

Připomeňme, že Domov důchodců Náchod je zařízením Královéhradeckého kraje, které zajišťuje komplexní péči pro seniory a zabezpečujeme prožívání důstojného a bezpečného života. V nabídce jsou rovněž  aktivizační a terapeutické činnosti. Poskytované služby jsou zde od roku 2016 rozšířeny o oddělení DZR, které je určeno osobám se stařeckou demencí a Alzheimerovou chorobou. Areál domova důchodců je tvořen dvěma vzájemně propojenými budovami. Starší budova A - původně Bartoňův okresní chorobinec - byla postavena v roce 1931 a kompletně zrekonstruována v r. 1996. Budova B je nová moderní přístavba uvedená do provozu v r. 1998.

S košem dárků do domova důchodců S košem dárků do domova důchodců