Pondělí, 13.02.2017Město Náchod spustilo novou verzi webových stránek

Město Náchod spustilo novou verzi webových stránek

Dnes byla spuštěna nová verze internetových stránek města Náchoda www.mestonachod.cz

Struktura stránek byla vytvořena ve snaze o zpřehlednění a zjednodušení navigace při vyhledávání jednotlivých informací. Stránky se také snaží o maximální přístupnost obsahu i všech svých funkčností pro všechny uživatele internetu, a to včetně mobilních zařízení. Publikování informací z městského úřadu mají na starosti pověření pracovníci jednotlivých odborů, městského informačního centra, tisková mluvčí a webmaster. V ostatních oblastech publikují informace kulturní, sportovní a další příspěvkové organizace města.

„Internetové stránky denně navštíví v průměru přes 4000 unikátních návštěvníků a návštěvnost za rok 2016 překročila 1,3 milionu návštěvníků. Doufáme, že se vám budou nové stránky líbit a najdete zde spoustu užitečných informací," komentoval spuštění nové verze stránek webmaster Jan Vinter.

Na e-mailové adrese j.vinter@mestonachod.cz uvítáme všechny náměty a připomínky, které nám pomohou tuto službu zdokonalovat.

Pro občana - náhled sekce stránek Pro občana - náhled sekce stránek

Pro turistu - náhled sekce stránek Pro turistu - náhled sekce stránek