Úterý, 04.10.2022Akademie 60+ přivítala další nové studenty

Akademie 60+ přivítala další nové studenty

V pondělí 3. 10. 2022 odpoledne byly novým studentům Základní umělecké školy Náchod v programu Akademie 60+ předány indexy a studium může začít.

Starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka a Pavla Maršíková společně s ředitelem ZUŠ Náchod Zbyňkem Mokrejšem přivítali v obřadní síni náchodské radnice nové studenty uměleckých oborů. Ti se mohou od října vzdělávat pod vedením zkušených lektorů v hudebním, výtvarném a pohybovém oboru.

„Tento projekt, kdy ZUŠku mohou navštěvovat i ti dříve narození, je v Náchodě již od roku 2015 tradicí a nesmírně nás těší, že je o něj i nadále velký zájem. Je to skvělá příležitost udělat něco pro sebe a navázat nová přátelství, a to vše v doprovodu skvělých pedagogů náchodské ZUŠ," uvedl starosta Jan Birke.

Přejeme novým studentů spoustu krásných zážitků!

Akademie 60+ přivítala další nové studenty Akademie 60+ přivítala další nové studenty