Pondělí, 13.06.2022Pozvánka na křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“

Město Náchod a Fotoklub Náchod vás zvou v pátek 17. června 2022 od 17 hodin na křest knihy o významném architektovi Františku Kulhánkovi, který proběhne v obřadní síni náchodské radnice (2. patro).

Publikace zachycuje život a působení rokycanského rodáka v Náchodě, který stál u zrodu zásadních stavebních úprav v našem městě. Najdete v ní mnoho obrazových příloh, z nichž většina nebyla doposud publikovaná. Prohlédnout si budete moct nejen fotografie, ale také dobové články, obrazy, grafiky a plakáty. Zároveň se dozvíte něco o jeho soukromém životě, dětství, studiu, rodině a dokonce i o projektech, které byly realizované až v dnešní době. František Kulhánek vám tak bude představen nejen jako architekt, ale také grafik, malíř, fotograf, autor divadelních scén nebo režisér.

Pokud vás zajímá, jak probíhala výstavba sportoviště na Hamrech, jak se zakrývala Radechovka, jaká voda vám teče doma z kohoutku a spoustu dalšího, tak se určitě přijďte na křest podívat, všichni jste srdečně zváni!

Během akce bude možné zakoupit knihu za zvýhodněnou cenu 260 Kč, následně bude k dostání v Městském informačním centru na Masarykově náměstí za 310 Kč.

Pozvánka na křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“ Pozvánka na křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“