Sobota, 21.05.2022ZUŠ Náchod oslavila 70. výročí

ZUŠ Náchod oslavila 70. výročí

V pátek 20. května se uskutečnily oslavy 70 (+1) let od založení Základní umělecké školy v Náchodě. A oslavy to byly opravdu vydařené!

Hudební koncerty orchestrů, sborů i sólistů, vystoupení tanečních souborů, výtvarné i hudební dílny pro děti, improvizační vystoupení divadelního souboru, komentované prohlídky školy a mnoho dalšího bylo možné zažít během celého odpoledne.

Ještě předtím starosta Jan Birke společně s místostarosty Janem Čtvrtečkou a Pavlou Maršíkovou přivítali na náchodské radnici kolegy z partnerského města Persan ve Francii, kteří úzce spolupracují s náchodskou ZUŠ.

Blahopřání a hlavně poděkování patří řediteli ZUŠ Náchod Zbyňku Mokrejšovi a všem jeho kolegům a také všem vystupujícím, díky kterým si všichni návštěvníci mohli užít skvělé odpoledne plné hudby a umění.

Všechno nejlepší k narozeninám ZUŠ Náchod!

ZUŠ Náchod oslavila 70. výročí ZUŠ Náchod oslavila 70. výročí