Pátek, 20.11.2020Rozsvícení vánočního stromu - tentokrát ONLINE!

Rozsvícení vánočního stromu - tentokrát ONLINE!

I v letošním roce vás zveme na rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí, tentokrát však s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci, z pohodlí, a především bezpečí vašeho domova!

Sledujte rozsvícení vánočního stromu první adventní neděli 29. listopadu 2020 v 17:00 na adrese www.vanocnistrom2020.mestonachod.cz.

Ve spolupráci se zástupci náchodských církví zapálíme první adventní svíci a s tradičním odpočítáním rozsvítíme vánoční strom a vánoční osvětlení radnice.

#těšímesenaVánoce

Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu