Teplota: -0.2 °C

Středa, 23.12.2020Upozornění na uzavření poboček Městského informačního centra Náchod

Upozornění na uzavření poboček Městského informačního centra Náchod

Na základě nařízení vlády ČR budou pobočky Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malé lázně v Náchodě ode dne 27. prosince 2020 do odvolání uzavřeny. Bližší informace budou podávány na tel.: +420 778 411 680 a e-mailu: infocentrum@mestonachod.cz.
Vstupné za zrušená představení budeme vracet až po znovuotevření pobočky informačního centra na Masarykově náměstí.

Pro aktuální informace sledujte webové stránky www.mestonachod.cz a facebookový profil na www.facebook.com/micnachod.

Děkujeme za pochopení a těšíme se s vámi brzy na viděnou.
Kolektiv Městského informačního centra

Městské informační centrum Městské informační centrum