Čtvrtek, 22.10.2020Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Dovolujeme si vás informovat, že od středy 22. října 2020 jsou z důvodů nařízení vlády obě pobočky Městského informačního centra do odvolání uzavřeny.

Bližší informace budou podávány na tel.: +420 778 411 680 a e-mailu: infocentrum@mestonachod.cz.

Vstupné za zrušená představení budeme vracet až po znovuotevření pobočky na Masarykově náměstí.

Pro aktuální informace sledujte webové stránky www.mestonachod.cz a facebookový profil
na www.facebook.com/micnachod.

Děkujeme za pochopení.