Pátek, 26.6.2020Dražba kufříků - poděkování

Dražba kufříků - poděkování

Ve čtvrtek 25. června proběhla v Městské knihovně v Náchodě dražba kufříků a dalších předmětů, které pomalovali členové a členky náchodského výtvarného spolku AMAG. Z výtěžku dražby bude vybaven další rodinný kufřík, tentokrát na téma výtvarné umění. Děkujeme  AMAGu za všechny krásné předměty a Petru Voldánovi za vtipné a milé vedení dražby.  Městská knihovna Náchod

Dražba kufříků - poděkování Dražba kufříků - poděkování

Další v galerii 6