Pondělí, 27.04.2020Městská knihovna v Náchodě otevře své dveře návštěvníkům 4. května 2020

Městská knihovna v Náchodě otevře své dveře návštěvníkům 4. května 2020

Původně bylo avizováno, že v rámci postupného uvolňování opatření se budou knihovny otevírat až 8. 6. 2020. Vláda ČR však na svém zasedání ve čtvrtek 23. 4. 2020 rozhodla o urychlení uvolňování vybraných opatření, což se mimo jiné týká i znovuotevření knihoven již 27. 4. 2020.

Stejně jako v mnoha dalších knihovnách v republice se ani v náchodské knihovně po dobu uzavření nezahálelo a knihovníci a knihovnice mají mnoho rozdělané práce. Tu nyní urychleně dokončí a nachystají místa pro „karanténu" knih tak, aby mohli otevřít své dveře čtenářům v pondělí 4. května 2020.

Provoz bude samozřejmě probíhat za dodržení všech stanovených hygienických opatření, o který bude městská knihovna informovat na svém webu https://www.mknachod.cz/ a facebooku.

Děkujeme za pochopení a milí čtenáři vydržte ještě týden, kolektiv Městské knihovny v Náchodě už se na vás moc těší!

Městská knihovna v Náchodě Městská knihovna v Náchodě