Pondělí, 16.04.2018Významné osobnosti náchodského kulturního života slaví v dubnu svá jubilea

Významné osobnosti náchodského kulturního života slaví v dubnu svá jubilea

4. dubna oslavil 85. narozeniny pan Aleš Fetters, dlouholetý učitel a později i ředitel Jiráskova gymnázia v Náchodě. 18. dubna pak oslaví 70 let od svého narození pan ing. Vlastimil Čejp, sbormistr pěveckého sboru Hron. Oběma jubilantům popřáli ve čtvrtek 12. dubna 2018 v obřadní síni radnice představitelé města Náchoda - starosta Jan Birke, místostarostové Miroslav Brát a Jan Čtvrtečka a tajemnice Městského úřadu Mgr. Hana Mílová.

Přejeme jim pevné zdraví do dalších let a hodně štěstí a spokojenosti!

Významné osobnosti náchodského kulturního života slaví v dubnu svá jubilea Významné osobnosti náchodského kulturního života slaví v dubnu svá jubilea