Čtvrtek, 25.05.2017Bambifest 2017

Bambifest 2017

V areálu SVČ Déčko Náchod proběhl  již tradiční BAMBIFEST - přehlídka volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Děti si mohly vyzkoušet lanové aktivity, freerun, parkour, karate, zumbu  či žonglování. Mohly se na chvíli proměnit i na astronomy a chemiky, prověřit svoje schopnosti při poskytování první pomoci. Akci podpořila Kulturní a sportovní nadace města Náchoda i město Náchod, které při zahájení letošního ročníku BAMBIFESTU zastupoval místostarosta Miroslav Brát. BAMBIFEST je pokračováním úspěšné akce BAMBIRIÁDA. Jedná se o celorepublikovou akci zaměřenou na prezentaci dětských sdružení, středisek volného času a dalších subjektů, které organizují volný čas dětí a mládeže. Koordinátorem BAMBIFESTu pro celou ČR je Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s.

"BAMBIFEST v Náchodě je po organizační stránce náročnou akcí. Je tedy na místě poděkovat všem, kteří se na její přípravě i průběhu podílejí, ať už v roli profesionálů nebo dobrovolníků. Věřím, že se tradici této přehlídky volnočasových aktivit pro děti a mládež v Náchodě podaří udržet . Organizátoři mohou počítat, v rámci našich možností,  s podporou města Náchoda i v budoucnu", řekl místostarosta Miroslav Brát, který na důkaz symbolického spojení BAMBIFESTU s Náchodem vystoupil, spolu se ředitelkou SVČ Déčko Náchod Ing. Ludmilou Pohankovou, na pódium ve festivalovém tričku.

Bambifest 2017 Bambifest 2017