Dnes
Teplota: -4.0 °C

Pátek, 1.10.2021Upozornění pro řidiče

Upozornění pro řidiče


Z důvodu další havárie na kondenzátním potrubí Teplárny Náchod bude od 2. do 11. 10. 2021 uzavřena silnice III/304 13 ul. Tyršova v Náchodě mezi křižovatky s ulicemi Zámeckou (u lékárny a ZUŠ) a Poděbradovou (Kebab) ve směru na Kramolnu.

Objízdná trasa bude vedena:

▶️ od okružní křižovatky „U Slávie" - z křižovatky silnice III/304 13 s l. Českých Bratří, dále ul. Řezníčkova a Tyršova zpět na silnici III/304 13,

▶️ od místní komunikace Parkány - vlevo po silnici III/304 13 (ul. Riegrova a Mlýnská) rovně do ul. Českých bratří a dále ul. Řezníčkova a Tyršova zpět na silnici III/304 13.

👉 Směr z Kramolny a na náměstí projede po volné polovině komunikace. Na Masarykovo náměstí a do ulice Zámecké bude umožněn vjezd pouze od ulice Poděbradova. Ulice Riegrova bude jednosměrná již od odbočení na parkoviště „u Stavobazaru" (naproti řeznictví Vítek).

🚌 Současně dojde k přesunu autobusové zastávky Náchod,,sokolovna pro spoje městské hromadné dopravy jedoucí z autobusového nádraží na Branku. Tato zastávka se přesune do ulice Komenského do prvního parkovacího zálivu za železničním mostem. Meziměstské autobusové linky nebudou uzavírkou dotčeny.

 


ilustrační foto ilustrační foto

Mapka uzavírka Tyršova Riegrova Mapka uzavírka Tyršova Riegrova

Další zprávy /