Úterý, 26.03.2019Upozornění pro řidiče a cestující autobusy

Upozornění pro řidiče a cestující autobusy

Od 1. 4. do 15. 6. 2019 dojde k uzavírce silnice I/14 v obci Dolní Radechová od křižovatky se silnicí  III/303 10 „Červeňák" cca 650 m ve směru na Horní Radechovou. Objízdná trasa bude vedena z Náchoda přes Hronov, Horní Kostelec do Rtyně v Podkrkonoší. Prostor křižovatky silnic I/14 a III/303 10 bude řízen semafory. Současně s touto uzavírkou bude probíhat i výměna povrchu vozovky na silnici I/14 mezi Náchodem (benzinová čerpací stanice Shell) a začátkem obce Dolní Radechová. V tomto úseku bude doprava řízena pověřenými pracovníky nebo semafory, vždy po volné polovině vozovky. Při pokládce asfaltu nebude možné odbočit k restauraci „Na Koupališti" ani blízkému parkovišti u rybníka Podborný. Tato oprava by měla být ukončena již 24. 5. 2019.

Z důvodu uzavírky dochází i ke změně jízdních řádů na lince Trutnov-Červený Kostelec-Náchod. Časy odjezdů spojů z Náchoda jsou u většiny spojů uspíšeny o 4 minuty.
Vynechány jsou zastávky „Dolní Radechová, lom", „Dolní Rybníky" a „Horní Radechová, rozc." Naopak spoje mezi Horní Radechovou a Dolní Radechovou zastaví navíc na zastávce „Horní Rybníky, rozc."

Přílohy:

Výlukový jízdní řád Dolní Radechová     (6320_5242694952.pdf / 0,05 MB)

Ilustrační foto Ilustrační foto

Uzavírka Dolní Radechová mapa detail Uzavírka Dolní Radechová mapa detail