Úterý, 04.10.2016Přecházení přes ulici Kladskou v Náchodě bude do konce října jednodušší

Přecházení přes ulici Kladskou v Náchodě bude do konce října jednodušší

Z důvodu výstavby nového místa pro přecházení přes komunikaci II/303 v Kladské ulici bude částečně omezen provoz na chodníku a cyklostezce v této ulici u provozovny Koupelny Ptáček. Stavební práce bude v termínu od 5. do 31. 10. 2016 provádět firma SILVAGRO s.r.o. a budou koordinovány tak, aby byla vždy jedna strana chodníků průchozí. V termínu od 5. do 9. 10. 2016 bude probíhat příprava staveniště a instalace dopravního značení.

"Zabezpečení možnosti přecházet ulici Kladskou, navíc v době náročné rekonstrukce průtahu Náchoda, pro nás je prioritou a proto město také celou akci přesto, že jde o krajskou komunikaci, zafinancuje", uvedl starosta Náchoda Jan Birke.

Přílohy:

Situační zákres místa k přecházení     (4111_2524723.pdf / 2,4 MB)

Přecházení přes ulici Kladskou v Náchodě bude do konce října jednodušší Přecházení přes ulici Kladskou v Náchodě bude do konce října jednodušší