Dnes
Teplota: 4.1 °C

JAZZOVÝ VEČER

Městské divadlo Dr. J. Čížka Náchod


8.5.2017 v 19:00
Vstupné: 100,-

 

Pondělí 8. května 2017 v 19.00 hodin - Jazzový večer

Účinkují: Jazz Police - mezinárodní hudební skupina zaměřená na živou produkci jazzové, swingové, pop-jazzové a taneční hudby

                Robert Balcar Trio

 

 

Kapela Jazz Police je mezinárodní hudební skupina zaměřená na živou produkci jazzové, swingové, pop-jazzové a taneční hudby. 

Paul Thompson (NZL) - zpěv

Tomáš Antonín Mucha vystudoval Pardubickou Konzervatoř v oboru Fagot. Následně nastoupil na studium jazzového saxofonu k přednímu Pražskému saxofonistovi Martinu Plachému. Hudbě se věnuje již od malička a vždy kolem sebe soustřeďoval hudebníky populárních stylů. Jeho první kapelnickou zkušeností bylo taneční kombo, které založil ve svých 14 letech. Dále se podílel na založení a vedení nyní swingového orchestru Melody brass, tehdy ještě dechovky Olešanka. V roce 2003 založil společně se svým dlouholetým spoluhráčem Radkem Škeříkem Střezinský taneční orchestr STO-HK. V současné době se Tomáš A. Mucha věnuje především práci s orchestrem STO, dále působí jako učitel a vedoucí oboru populární hudby v ZUŠ Střezina a jako výkonný umělec působí nyní především v JAZZ POLICE. Jeho záliby jsou rodina, motocykly, prostorná auta a ve svém volném čase se věnuje rekonstrukci, opravám, výrobě a sbírání hudebních nástrojů.

Vladimír Šrámek - kytarista, skladatel, pedagog, bavič, manažer a démonický obchodník. Vladimír je absolventem odd. jazzové kytary na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a také Hudební vědy na FF MU v Brně. Jako zručný multi-instrumentalista vám zahraje nejen na kytaru či baskytaru, ale i na klavír, bicí, harfu či alpský roh. Jeho velkým koníčkem je neustálé toužení po všemožném kytarovém vybavení.

Filip Vondruška - sběratel baskytar, baskytarista. Hudba je pro něj koníčkem, ke kterému utíká od civilního povolání. Jak sám říká: "Živí mě čísla, ale baví mě noty". Na jiný nástroj nikdy nehrál, ale těm tlustým strunám se věnuje s takovým zanícením, že si i jako amatér už zahrál v Čechách s kdekým, od jazzu po pop.

Tomáš Votava - hudebník, bubeník a pedagog je absolventem odd. bicích nástrojů na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a také Hudební vědy na FF MU v Brně. Hudbou se baví od dětství (nejprve klavír, později přidal bicí) a bavit se jí má v plánu i nadále. Jako pedagog působí na ZUŠ Střezina v Hradci Králové.

 

Robert Balcar Trio

Jiří Levíček - piano

Robert Balzar - bass

Kamil Slezák - bicí

 

Od 21 hodin vystoupí v Dannyho kavárně Hotelu U Beránka Swing Sextet.Přílohy:

Jazzový večer     (15985_4241112441.jpg / 0,05 MB)