Úterý, 15.03.2016Město Náchod nabízí občanům kompostéry

Město Náchod nabízí občanům kompostéry

Město Náchod zakoupilo v rámci projektu „Nakládání s BRO - kompostování„ kompostéry o objemu 700l určené ke kompostování komunálního biologického odpadu.

Město Náchod tímto občanům města nabízí bezplatné zapůjčení těchto kompostérů při splnění následujících podmínek:

1)zájemce podá písemnou žádost o zapůjčení kompostéru, kde uvede :

• - kontaktní údaje - adresu, telefon, příp. e-mail
  • - jména a adresy min. 4 osob, které budou kompostér využívat (osoby ve společné domácnosti, obyvatelé sousedních nemovitostí apod.)

Formulář žádosti je možno vyzvednout na odboru životního prostředí, popř. stáhnout z webových stránek Města Náchod - Žádost o zapůjčení kompostéru

2)zájemce uzavře s Městem Náchod příslušnou smlouvu o výpůjčce kompostéru

Kompostéry jsou určeny prioritně pro občany příměstských částí Babí, Dobrošov, Jizbice, Lipí, Malé Poříčí a Pavlišov kde nejsou rozmístěny hnědé nádoby na svoz bioodpadu. Kompostéry budou po splnění výše uvedených podmínek předány do výpůjčky zájemcům v pořadí dle došlých písemných žádostí, a to do vyčerpání zásob. Na uzavření smlouvy o výpůjčce kompostéru není právní nárok.

Odbor životního prostředí

Kompostér Kompostér