Čtvtek, 21.06.2018Úspěšný Festival sociálních služeb 2018

Úspěšný Festival sociálních služeb 2018

3. ročník Festivalu sociálních služeb je úspěšně za námi. Jeho hlavní vizí bylo seznámit širokou veřejnost s dostupnými poskytovateli, kteří nabízejí sociální služby - tj. pomoc, podporu  a péči  na území města i jeho okolí  a pomáhají tím řešit mnoho různých nepříznivých sociálních situací, které se v životě každého z nás mohou nečekaně objevit.

Vize byla naplněna. Poskytovatelé měli připraveny pro účastníky krásné prezentace, které návštěvníky upoutaly.

Úvodní slovo a zahájení Festivalu patřilo panu starostovi Janu Birke, paní místostarostce Ing. Pavle Maršíkové a panu místostarostovi Miroslavovi Brátovi, kteří mj. děkovali poskytovatelům i organizátorům celé akce.

My bychom rádi touto cestou také i poděkovali iniciátorce a koordinátore předchozích ročníků, která nás inspirovala k uspořádání této prospěšné události - paní Bc. Lucii Pacovské. Děkujeme vám všem za účast, za spolupráci a těšíme se na další ročník!

Kateřina Tylšová, koordinátor plánování sociálních služeb

Bc. Pavel Schuma, vedoucí OSVŠ

Úspěšný Festival sociálních služeb 2018 Úspěšný Festival sociálních služeb 2018