Čtvtek, 27.04.2017Projekt plánování sociálních služeb v Náchodě

Projekt plánování sociálních služeb v Náchodě

Ve středu 26. dubna 2017 se v odpoledních hodinách uskutečnilo v budově náchodské radnice setkání s veřejností, resp. setkání seniorů a osob pečujících o seniory.

Jednání, které zahájila místostarostka ing. Pavla Maršíková, je součástí projektu plánování sociálních služeb, který nyní v Náchodě probíhá. Jeho hlavním cílem je zlepšit kvalitu života obyvatel našeho města. V minulém týdnu se uskutečnilo první takové setkání s veřejností zaměřené na potřeby zdravotně postižených dětí a dospívajících. Veškeré názory a připomínky tak přispějí k nastavení pomoci, podpory a péče, kterou město lidem v nepříznivých situacích nabídne. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili obou setkání.

Projekt plánování sociálních služeb v Náchodě Projekt plánování sociálních služeb v Náchodě