Středa, 15.03.2017Město Náchod opět uspělo v soutěži Zlatý erb

Město Náchod opět uspělo v soutěži Zlatý erb

Na slavnostním ceremoniálu v úterý 14. března 2017 byly za účasti hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, Ph.D. vyhlášeny výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb za nejlepší internetové prezentace samospráv v Královéhradeckém kraji.

Webové stránky města Náchoda získaly druhé místo v kategorii měst. Ocenění převzal osobně starosta Náchoda Jan Birke a webmaster Jan Vinter.

První místo v kategorii měst získal Rychnov nad Kněžnou, v kategorii obcí obec Lovčice. Hradec Králové obdržel cenu za nejlepší elektronickou službu - Otevřená data Hradec Králové.

Pořadí dle soutěžních kategorií:

Nejlepší webová stránka města

Nejlepší webová stránka obce

Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba

Město Náchod opět uspělo v soutěži Zlatý erb Město Náchod opět uspělo v soutěži Zlatý erb