Město Náchod

Masarykovo náměstí 40
PSČ: 547 01 Náchod


tel: 491 405 111

Úřední hodiny MěÚ

podatelna@mestonachod.cz
ID datové schránky: gmtbqhx
Doporučujeme

19.7.2016   Toulavý baťoh míří do Muzea papírových modelů


 

Prázdninový čas je v plném proudu a náš kamarád Toulavý baťoh se chystá pobavit děti dnem plným her, soutěží a úžasné zábavy.

V neděli 31. července se totiž v Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují koná Den s Toulavým baťohem, který pořádá destinační společnost Branka, o.p.s. ve spolupráci s muzeem.  Těšit se můžete na prezentaci Českého klubu chovatelů Police nad Metují a RC modelů před budovou, ukázky modelářských prací a také na spoustu her, soutěží a plnění zábavných úkolů. Účastnit se můžete komentovaných prohlídek stálé expozice a Místnosti sběratelů Policka. V neposlední řadě vás čekají také tvořivé dílny.

Pro všechny pak budou k dispozici pracovní sešity Toulavého baťohu plné doplňovaček a kvízů a ilustrované mapy Kladského pomezí, které slouží zároveň i jako podklad pro zábavnou cestovatelskou hru spočívající ve sběru samolepek. Díky ní poznáte celý region Kladské pomezí a ještě můžete vyhrát jednu z úžasných cen jako víkend se zvířátky na farmě Wenet, ubytování pro celou rodinu v penzionu Bor nebo permanentku do sportovního areálu v Havlovicích s obří nafukovací trampolínou. První samolepku Vám dají přímo na místě. Těšíme se na Vás!

Více informací a podrobná pravidla soutěže naleznete na www.kladskepomezi.cz nebo na www.toulavybatoh.cz.

Muzeum papírových modelů_Jan Záliš

foto: Jan Záliš

 
 
© 2010 Město Náchod
tel: 491 405 111
Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | Vyhledávání | Kontakty | V roce 2017: 70398 návštěv