Novinky na webu

2.12.2016   Kontrola evidence psů a lidí bez obydlí

1.prosince provedla městská policie kontrolní akci se zaměřením na majitele psů, zda mají psy přihlášené v evidenci městského úřadu a zároveň očipované.Při této kontrole měli strážníci také za úkol provést kontrolu lidí bez obydlí (bezdomovců), kteří svým chováním obtěžují ostatní občany.

Strážníci zkontrolovali celkem 21 psů.U jednoho majitele zjistili, že pes není přihlášen , což vyřešili udělením bokové pokuty, dalšího volně pobíhajícího psa odchytili a umístili do záchytného kotce do příchodu majitele.

U dvou bezdomovců řešili strážníci pokus o krádež cigaret v jedné garáži na Starém Městě.Skupinku dalších bezdomovců obtěžující nakupující pak vykázali z prostoru Penny Marketu na Pražské ulici.