Novinky na webu

25.11.2016   Nefunkční semafor poškodil elektrické vedení

24.listopadu po obědě bylo na služebnu městské policie oznámeno, že projíždějící kamion narazil do sloupu nefunkčního semaforu na Polské ulici na křižovatce u hypermarketu Albert a vyhnutý sloup zasahuje do elektrického vedení.K zajištění bezpečnosti vyjela na místo hlídka městské policie a stálá služba kontaktovala ČEZ, ŘSD a SÚS k odstranění závady.Nefunkční semafor byl odříznut a odvezen, a následně byla obnovena dodávka el.energie.Odstraňování sloupu zkomplikovala dopravní nehoda, ke které došlo na zmiňované křižovatce mezi slovenským kamionem a osobním vozidlem.Do vyřešení dopravní nehody pomáhala hlídka městské policie na místě s usměrňováním dopravy.