Úterý, 18.06.2019Opilý muž se potácel na silnici

Opilý muž se potácel na silnici

Dne 17.06.2019 v dopoledních hodinách bylo přijato na stálou službu Městské policie Náchod oznámení od ženy s tím, že v komunikaci v ulici Volovnice, Náchod chodí ze strany na stranu muž, a má strach, aby se nezranil nebo se nestala dopravní nehoda. Na místo ihned vyrazila hlídka Městské policie Náchod, kde nalezla ležícího muže u stolu, který je umístěn v přilehlém parku, a spal. Strážníci muže probudili a místní znalostí poznali, že se jedná o známou osobu, která je bez domova. Z muže byl silně cítit alkohol. Vzhledem ke svému stavu nebyl muž sni schopen provézt orientační dechovou zkoušku. Muž byl převezen na Záchytnou protialkoholní záchytnou stanici v Hradci Králové, kde byl umístěn do odeznění své intoxikace.