Dnes
Teplota: 0.5 °C

6.4.2018   Nevšímavost policie

Zasláno: 6.4.2018
Zveřejněno: 6.4.2018

Obsah:
Dobrý den,aby jsme Mp stále neotravovali telefonáty,tak toto berte jako stálou objednávku na v´dohled v těchto ulicích.Tepenská neustálé parkování na přechodu pro chodce,chodníku u pasáže,nedodržování zákazu zastavení.Kamenice-projíždění vozidel které nezásobují a o cyklistech ani nemluvit.Pražská-cyklisté jezdí po chodníku a nebo po silnici mimo vyznačenou stezku a nebo jezdí v protisměru.A ty kecy o zvýšené pozornosti které budete věnovat těmto úsekům neberu.Vždytˇo vás člověk ani nezavadí.Takže panové,máte co dělat.Občan Náchoda 

Zpracováno:

Předáno k vyjádření panu Bc. Valicovi, veliteli městské policie.


Vyjádření:
6.4.2018

     Nevšímavost městské policie vypadá následovně : Od začátku roku 2018 bylo v Tepenské ulici řešeno strážníky 32 dopravních přestupků, v ulici Kamenice 77 dopravních přestupků. Cyklostezkám se městská policie věnuje při nárazových akcích, pokud to bezpečnostní a personální situace dovoluje. Celkem bylo na území města od začátku roku 2018 řešeno strážníky 574 dopravních přestupků. M.Horák - zástupce velitele Městské policie Náchod

 

12.4.2018

Dobrý den,vámi udávané číslo řešených 32 přestupků nikoho neohromí.Dnes jsme procházeli Tepenskou ulicí a napočítali jsme pět přestupků,včetně dvou vozů bez registrační značky/třetí u ubytovny/ a dvou zaparkovaných na přechodu.Měli jsme nějaké zařizování a asi po půldruhé hodině byla situace nezměněna.A policii člověk nepotká.To samé Kamenice,hotová džungle.  

 

Vážený pane,

námi uvedené číslo není k tomu, aby ohromilo, ale k tomu, aby poskytlo informaci. Z Vašich příspěvků vidím, že jste odborník na dopravu i veřejný pořádek. Proto Vám nabízím osobní setkání, kde můžeme oblasti, o které se zajímáte prodiskutovat. Stačí zavolat a domluvíme si schůzku.

S pozdravem

Bc. Petr Valica

velitel Městské policie Náchod

mob. 773071156

 

16.4.2018

Ne,ne,nepovažuji se za odborníka,ani ostatní spoluobčané se za ně nepovažují.Stačí znát trochu dopravní značky a vidět že se nedodržují.Proč není možné krátce veřejnosti vysvětlit proč tyhle problémy přetrvávají.Vrcholem bylo když mi známý povídal jak před služebnou MP v Hurdálkově ulici,kde je pro vás vyhraženo stání zastavilo auto a řidič si šel nakoupit a poté v klidu odjel.Asi ten známý byl také v uvozovkách odborník.