Dnes
Teplota: -3.4 °C

11.10.2017   Plocha V Mlynské ulici

Zasláno: 11.10.2017
Zveřejněno: 11.10.2017

Obsah:

Dobrý den.Znovu připomínku k parkovišti.Chápu rozčarování pana Valici že je na těchto řádkách diskuzní fórum.Minulý měsíc jsem posílal dotaz kdo má na starosti odtahy vozidel a jak mají rychle vše postupovat dál.Dotaz nebyl ani zveřejněn.Tak se znovu ptám jaký je postup a proč vše tak dlouho trvá.Vždyť o vraku ví MP již rok.A v březnu měl být vrak odstraněn.Takže vážení spoluobčané nemůžete chtít aby se za jeden rok něco vyřešilo.A to má město další oříšek na vyřešení v případě vraku v Tepenské ulici.Takže podat vysvětlení a nebudem vás otravovat.


Zpracováno:

Předáno k vyjádření Bc. Valicovi, veliteli městské policie.


Vyjádření:
12.10.2017

Dobrý den,

u odtahu vozidel záleží na důvodu, místě a vlastnictví pozemku, na kterém vozidlo stojí. Potom je na základě zákonného zmocnění oprávněn nařídit odtah příslušný odbor městského úřadu nebo městská policie.

Ne všechna vozidla, která vypadají jako vrak se jako vrak dají označit i podle zákona. Opět opakuji, že i při označení vozidla za vrak musíme postupovat podle zákona. S tím souvisí i lhůty. Ty jsou opět dané zákonem. Odstranění vozidla do konce března slíbil majitel. Slib bohužel nedodržel a od té doby nekomunikuje a na adrese se nezdržuje.

Na závěr další zopakování již řečeného: pro odstranění vozidla jsou prováděny nezbytné úkony.

 

 S pozdravem

Bc. Petr Valica

Velitel Městské policie Náchod