Dnes
Teplota: -3.1 °C

9.10.2017   Zametení nedostatku pod koberec na parkovišti u Bílé růže

Zasláno: 6.10.2017
Zveřejněno: 9.10.2017

Obsah:

Povšimnul jsem si jak byl nedostatek na parkovišti u Bílé růže vyřešen. Prostě nijak !!! To je tak složité vrak odvézt na náklady majitele když má SPZ tak jde majitele zjistit. Myslím si že toto do kompetence městské policie spadá. 


Zpracováno:

Předáno k vyjádření Bc. Valicovi, veliteli městské policie.


Vyjádření:
10.10.2017

Vážený občane,

odpovím Vám popořadě.

 

1. Nevím z čeho vycházíte, když píšete, že problém vraku na parkovišti v Mlýnské ulici nebyl nijak vyřešen. Pro odstranění vozidla z parkoviště se stále provádí nezbytné úkony.

2. Majitele vozidla dávno známe. Odvézt vrak na náklady majitele není jen složité, ale je to velmi složité. Budete se divit, ale městská policie nebo kterýkoliv odbor městského úřadu, který ve věci koná, je povinen dodržovat zákon.

3. Myslíte si špatně, že tato problematika spadá do kompetence městské policie.

 

Problematiku odstraňování autovraků jsem ochoten Vám vysvětlit při osobním setkání, které Vám tímto nabízím. Nabídku na vysvětlení jsem učinil již mnohokrát při různých stížnostech, ale nikdo z rozhořčených občanů ji ještě nevyužil.

    Zde se o tom rozepisovat nebudu, protože zmíněná problematika je opravdu velmi složitá, zdlouhavá a tyto stránky nejsou diskusním fórem.

S pozdravem

Bc. Petr Valica

velitel Městské policie Náchodu_893.jpg
a_893_104556836.jpg