Dnes
Teplota: 18,5 °C

28.3.2017   Dodatek k dotazu z 10.2.2017 - ruina Tepny

Zasláno: 28.3.2017
Zveřejněno: 28.3.2017

Obsah:

Myslím si, že odpověď  paní Niny Adlof, tiskové mluvčí, že..Město Náchod v současné době nemá žádné aktuální informace v této věci?..... (vyjádření paní Niny Adlof, tiskové mluvčí) se nezakládá na pravdě. Lhát se nemá, a to platí i o MěÚ Náchod. Vždyť stačí se podívat na " 

http://www.jth.cz/cz/index.php?stranka=nabidka-nemovitosti&typ_nemovitosti=obchodni_plocha&mesto=N%C3%A1chod

https://mapy.cz/zakladni?vlastni-

Nabídka nemovitostí → Obchodní plochy → Náchod

Nabízíme: Pronájem  ...info: helena.plesmidova@jth.cz 

...a je vše jasné!!!!! - až na jednu maličkost, že Developer obvykle koupí nemovitost,(pouze) dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.
Tak ve které fázi je ruina Tepny? No v první!!! Potom by někdo, kdo "mazal med" na ústa občanů, se neměl schovávat za mluvčí, a přiznat pravdu Nebo snad se neblíží volby? ..a starosta Náchoda není hlavní manažer týmu ČSSD?  

A paní mluvčí, .....by měl nějaký chlap pořádně vyšlehat (již 17dubna t.r.)...aby si na pozadí sedala s radostí...
Můj příspěvek smažete = zlikvidujete. Ale svědomí se nedá tak rychle vymazat. Snad nový starosta Náchoda bude umět napravit chyby z minula. (Jako p. Birke po ODS). 

S pozdravem Váš čtenář  - ve městě Náchod


Zpracováno:

Vyjádření:
28.3.2017

Vážený pane „čtenáři",

děkujeme za Váš zájem a zaslané informace.

Jak již bylo jednou uvedeno, Město Náchod žádné nové informace v uvedené věci nemá, stále platí, že investor v realizaci svého záměru pokračuje, protože i nadále běží územní řízení. Investor nás k dnešnímu dni o žádné změně svého záměru neinformoval. Jakým způsobem majitel pozemku se svým majetkem nakládá do doby realizace záměru nepřísluší Městu Náchod komentovat ani hodnotit, ani zjišťovat.

V případě dalších nejasností nebo pochybností se prosím obraťte přímo na majitele pozemku, zabráníme tak jakýmkoliv komunikačním šumům.

 

Nina Adlof, tisková mluvčí MěÚ Náchod