Dnes
Teplota: 5.3 °C

2.9.2019   Park u domů Bartoňova, Okrová+cesta mezi zahrádkami a DD + Marií

Zasláno: 2.9.2019
Zveřejněno: 2.9.2019

Obsah:
Dobrý den, i přes naléhavé upozorňování na hluk v nočních hodinách v parku a na hřišti u domů Bartoňova a Okrová se nic neděje./ bylo již vícekrát voláno na MP i v minulých letech + byl upozorněn i velitel MP a žádán o nápravu/ Několikrát jsme upozorňovali jako obyvatelé těchto domů, že se nezamyká hřiště, které je v nočních hodinách otevřené, nedělají se ani kontroly v parku, kde parta mladých sedává do ranních hodin, kde popíjí. Hřiště se má zamykat, to zamčené není, ani ve všední den, kdy to má na starosti určitá osoba, ani o sobotách a nedělích, kdy to má na starosti MP. Jejich hlučné bavení nás ruší ze spánku, navíc při včerejší procházce i v týdnu byly nalezeny střepy, které se váli po uličkách i na trávníků od alkoholu, nedopalky cigaret- kdo to tam uklidí je asi také záhada. Konkrétně si již dvě děti rozřízly dlaň při spadnutí na zem. Je tam jasně cedule, že se nesmí do parku donášet pití. Kdyby MP kontrolovala a objížděla sídliště, na tuto stále opakující partu, která tam vysedává by narazila, ale to by musela i pěšky se jít do parku podívat. Tito nezvaní návštěvníci by si to určitě v dalších dnech rozmysleli. Na hřišti jsou třeba i v jednu v noci, kde jsou ve vřelé zábavě. Tak nevíme na co to hřiště  slouží, zda pro sport nebo pro rušení nočního klidu.
Dále chceme upozornit na setkávání mladých s auty na nové cestě pod zahrádkami a DD, kde je neustálý nepořádek, odhozné lahve, nedopalky cigaret atd. atd. 
Prosíme tedy o důraznou nápravu - obyvatelé ulici Bartoňova, Okrová a přilehlých ulic.

 


Zpracováno:

Předáno k vyjádření panu Bc. Valicovi, veliteli Městské policie Náchod.


Vyjádření:
4.9.2019

Vážení obyvatelé ulic Bartoňova, Okrová a přilehlých ulic,

prosím zvolte si své zástupce, zavolejte mi a dojednáme si schůzku. Mám předjednánu i účast správce hřiště a případně i zástupce z TS. Vše projednáme za účelem nalezení nejlepšího možného řešení.  

 

S pozdravem

Bc. Petr Valica

velitel Městské policie Náchod