Dnes
Teplota: -2.7 °C

13.8.2019   Unikátní dopravní značení

Zasláno: 13.8.2019
Zveřejněno: 13.8.2019

Obsah:

Dobrý den, zasílám fotografie dvou zajímavých dopravních značek.

První v ulici Vrchlického u restaurace Vatikán, kde je dlouhodobě vyznačen nejspíše zákaz zastavení popelnicemi. Městská policie jezdí do restaurace na oběd. Asi nevidí. Druhý případ jsou dopravní značky využity ne ke svému účelu, ale nejspíše ke zpestření cesty po cyklostezce. Na několika místech. Městskou polici jsem viděl kolem projíždět a asi opět neviděla, protože nejednala. Město Náchod hrdě vybudovalo cyklostezky, které jsou už tak nebezpečné a dělá je ještě bezpečnějšími.

Pěkný den Martin Hodek


Zpracováno:

Předáno k vyjádření panu Bc. Valicovi, veliteli Městské policie Náchod.


Vyjádření:
13.8.2019

Dobrý den pane Hodku,

nevím, jestli strážníci jezdí do Vatikánu na oběd  a jestli popelnice viděli. Po Vašem upozornění na místo zajeli a  popelnice byly majitelem uklizeny.

Na 12.8. byla Ředitelstvím silnic a dálnic ČR plánována oprava na křižovatce komunikací I/14 a I/33. Dopravní značky související s touto opravou a umístěné na ulici Českoskalická umístila  firma z Hradce Králové mající na starosti dopravní značení.  Opět nevím, jestli  strážníci jeli okolo a všimli si, že dopravní značky jsou na cyklostezce. Pokud by Vám šlo o bezpečnost, jak píšete, stačilo zavolat na služebnu a značky by byly neprodleně z cyklostezky přesunuty.

 

S pozdravem

Bc. Petr Valica

velitel Městské policie Náchodu_1229.jpg
a_1229_83939348.jpg