Dnes
Teplota: -2.7 °C

8.8.2019   Karlův kopec

Zasláno: 8.8.2019
Zveřejněno: 8.8.2019

Obsah:

Dobrý den, bylo by možné udělat něco s křižovatkou ve spodní části Karlova kopce, jedná se o ulici Na Koletově. Denně přímo v křižovatce parkují auta viz fotografie, a pak se ještě přidá žlutý náklaďák z nábytku Šimek, který se postaví dokonce naštorc, tak že by hasičské vozidlo nahoru v případě zásahu neprojelo.

Další věc je, že každý rok, červenec a srpen, tady projede auto, které nastříká na silnici asfalt a zahází ho kamínky. Díry jsou v silnici znatelné od března a je mi záhadou, proč to dělají v největších vedrech. Letos bylo přes 30°C, všude to teklo a cedule, že se spravuje silnice se objevila druhý den. Dodnes jsou všude ty kamínky. Cedule nic neřeší, když jedete na jedničku z kopce dolů, tak před hlavní silnici máte velký problém auto zastavit, protože na kamínkách to stále jede. To samé, když jedete nahoru a musíte zastavit, klouže se to jako na ledu. Proto by mě tedy zajímalo KDO a KDY to tu budete zametat... Děkuji.


Zpracováno:

Předáno k vyjádření panu Bc. Valicovi, veliteli Městské policie Náchod a panu Ing. Zelenákovi, pracovníkovi odboru správy majetku a financování.


Vyjádření:
9.8.2019

Dobrý den,

na místě jsme provedli kontrolu. Parkovalo zde pouze žluté vozidlo. Přestupek byl vyřešen.

 

S pozdravem

Bc. Petr Valica

velitel Městské policie Náchod

 

 

Dobrý den,

děkujeme Vám za připomínku. Technické služby Náchod zajistí zametení kamínků.

Co se týče opravy komunikace tzv. zástřikem - tak tyto opravy zajišťují TS Náchod externí firmou.

Je vytvořen časový plán, kdy je nutné opravy provést a stane se, že některé dny je skutečně velké teplo, ale počasí nelze ovlivnit. 

Děkujeme za pochopení.

 

S pozdravem

Ing. Tibor Zelenák

odborný pracovník správy majetku

 u_1225.jpg
a_1225_94958454.jpg
a_1225_9502411.jpg
a_1225_9506926.jpg