Dnes
Teplota: 1.6 °C

30.7.2019   Oznameni

Zasláno: 29.7.2019
Zveřejněno: 30.7.2019

Obsah:

Dobry den chci oznamit cernou stavbu pred domem ulice cvrckova 343 Nachod.Pred domem se nachazi tkzv.jakoby parkoviste ktere ani parkoviste neni.Jedna se o pozemek mesta na kterem majitele domu bez prislusneho povoleni vybudovali jakesi parkoviste.Uz jen z hlediska zivotniho prostredi by tam auta nemeli stat.Zadam pro to o prosetreni a popripade zkolaudovani daneho mista.Budu se take obracet na odbor zivotniho prostredi jelikoz muze dojit k uniku kapalin do zeminy nehlede na skutecnost ze se v blizkosti nachazi detske hriste.Chci Vas touto cestou pozadat bud o zruseni tkzv.parkoviste nebo o zkolaudovani.Pokud zustane moje stiznost bez povsimnuti obratim se na televizi jelikoz jednani zdejsich lidi nepovazuji za uplne normalni kdyz vybuduji neco na cerno.Dekuji za cas a vyrizeni s pozdravem Kotolanova Vera


Zpracováno:

Předáno k vyjádření paní Ing. Konárkové, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství a panu Ing. Poulovi, vedoucímu odboru životního prostředí.


Vyjádření:
30.7.2019

 

 

 

Vážená paní Kotolanová,
Vaše oznámení jsem dále konzultovala s kolegy a vedením města. Navrhujeme místní šetření, přímo na místě Vámi popsané stavby.  Prosím o sdělení Vaší celé adresy a telefonního čísla, abychom Vás mohli přizvat k místnímu šetření.  V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel. 736 613 418 nebo 491 405 197.

 

S pozdravem

Ing. Radka Konárková

odbor dopravy a silničního hospodářství

 

 

Dobrý den,

děkujeme Vám za upozornění. Z hlediska ochrany životního prostředí není parkování vozidel na této parcele v rozporu se zákony, jelikož parcela je v kultuře ostatní plocha. Zakázat parkování vozidel na tomto pozemku vodní zákon neumožňuje, případné úniky provozních kapalin, např. při haváriích, jsou řešeny speciálním postupem dle vodního zákona (§ 40 až 42).

 

S pozdravem  

Poul, odbor ŽP