Dnes
Teplota: 2.7 °C

3.10.2018   Chodci vs.cyklisté

Zasláno: 3.10.2018
Zveřejněno: 3.10.2018

Obsah:

Dobrý den přeji,bylo by možné zůžit průchod mezi Raisovou ulicí a parkovištěm u Bílé růže? Denně zde projde velké množství školáků,studentů i starších lidí a mezi ně bezohledně najíždí motocyklisté a kolaři kteří si zkracují cestu.A přes upozornění že se po chodníku nejezdí jsou někteří verbálně agresivní.Děkujeme za kladné vyřízení.


Zpracováno:

Předáno k vyjádření panu Ing. Zelenákovi, pracovníkovi odboru správy majetku.


Vyjádření:
11.10.2018

Dobrý den,

děkujeme Vám za zaslání připomíny. Zúžit průchod mezi ulicí Raisova a parkoviště u Bílé růže by bylo technicky možné, ale nastala by komplikace např. pro matky s kočárky a starší občany s nákupní taškou na kolečkách.J e nám líto bezohlednosti jednotlivců na kolech a dokonce i na motorkách, kteří si tímto průchodem zkracují cestu a nesesednou. Projednáme případnou možnost dohledu nad tímto místem s Městskou policií Náchod.

 

S pozdravem

Ing. Tibor Zelenák

odborný pracovník správy majetku

 

11.10.2018 

Dobrý den pane ing.Zelenáku a děkuji za odpověď.Jen nevím nevím proč je problém zúžit průchod když na spojnici mezi Dvořákovou ulicí a Parkány funguje.Tam určítě projde víc maminek s kočárky a starších lidí s vámi zmiňovanými taškami.Zkuste si jednou s něčím takovým jet po kamenolomu kterému říkáte parkoviště.A s tou Mp,tomu snad ani sám nevěříte.