Dnes
Teplota: -8.1 °C

18.7.2018   Pražská 1552, Náchod, park

Zasláno: 18.7.2018
Zveřejněno: 18.7.2018

Obsah:
Dobrý den,
píši jako nespokojený občan města Náchoda, který se musí dívat na opilce a nepořádek, který vytvářejí lidé, kteří od jisté doby pravidelně obklopují lavičky, popíjejí alkohol a pokuřují a to před svými nezletilými dětmi. A nejen to, děje se to naprosto pravidelně včetně haldy odpadků.
Nejsmutnější na tom je, že to vidí i malé děti, které v domech bydlí. Bylo by vhodné, aby se podobné situace neopakovaly. Je fajn, že se podařilo tyto lidi vytlačit z centra. Běžný občan nemá šanci jak to změnit. Je možné ze strany města něco v této věci udělat?
Děkuji.
S pozdravem, Tomáš Vašina

Zpracováno:

Předáno k vyjádření panu Bc. Valicovi, veliteli městské policie a panu Ing. Zelenákovi, pracovníkovi odboru správy majetku.


Vyjádření:
19.7.2018

Řešení problémů s nepřizpůspbivými občany patří k denní náplni městské policie.Strážníci každý den kontrolují parky, nádraží, prostory před obchodními domy, kde se tyto osoby nejvíce zdržují. Situaci řeší pokutami,vykázáním osob z místa, připadně odvozem podnapilých osob na protialkoholní záchytnou stanici. Doporučuji občanům, aby se v případě, kdy tento nešvar uvidí, obrátili na městskou policii, která bude situaci ihned řešit.

M.Horák - Městská policie Náchod

 

 

Dobrý den,

 

děkujeme Vám za upozornění. Popsaný problém byl projednán se společností Technické služby Náchod, s.r.o. s tím, že se zvýší dohled nad pořádkem v této lokalitě a případný nepořádek se uklidí obratem.

 

S pozdravem

Ing. Tibor Zelenák

odborný pracovník správy majetku

 

 u_1008.jpg
a_1008_94718524.JPG