7.11.2016   Turnaj mladších žáků v házené

Zdravíme všechny příznivce Náchodské házené. V sobotu  5.11. 2016 proběhl v Náchodě turnaj mladších žáků za účasti družstev HC Kolín A, HC Kolín B, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou a TJ Náchod.

Po neúspěchu minulý týden v Jičíně / zápas pohárového typu - hráči o rok starší než hráči Náchoda  /, kdy jsme se snažili povzbudit hráče na tréninku spíše psychicky a dodat jim sebevědomí, jistotu a aplikovat co se naučili v tréninkových jednotkách.

Byli jsme všichni mile překvapeni a to i rodiče, kteří skromně zaplnily halu „ Plechárna „ výkonem Náchodských MLŽ, kteří hráli jak o život a všechny soupeře „převálcovali" rozdílem třídy. Musíme pochválit úplně všechny a to i nováčky, kteří se nebojácně zapojily do hry. To co předvedli  tito 11 až 12 letí hráči byla házené se vším všudy trháky, obrana, proskoky, záběhy.....prostě nemuseli se za nic stydět  a mohou být na sebe hrdí. Závěrečná hromadná „rybička „ na palubovku završila jejich báječný turnaj.

Bylo úžasné sledovat tleskající rodiče a poslouchat je jaké to bylo úžasné. Pro trenéry je to odměna a úžasně blažený pocit za práci, kterou dětem věnují.

Hoši děkujem, hoši děkujem ....................