24.10.2016   Mladí házenkáři

Tréninkový kemp

23.10. 2016 byl v Náchodě tréninkový kemp mladších žáků za účastí týmů Kutné Hory a Úval. Pod vedením ligových trenérů děti dostávaly „zabrat" při fyzické přípravě, dynamické koordinaci s míčem na hřišti, nácvik signálů, průniky obranou ......., vše nutné k celkovému zkvalitnění hry. Všechny týmy si vzájemně předávaly zkušenosti a díky tomu, že děti byly rozděleny bez ohledu na příslušnost k týmu, musely prokázat bezezbytku svůj um a soustředěnost při hře v týmu s neznámým složením. Musíme konstatovat, že všechny týmy odjížděly z Náchoda spokojení a snad i o něco „bohatší".  Na závěr musíme poděkovat všem, co přidali ruku k dílu jmenovitě úžasným trenérům Petr Šulc, Zděněk Vaněček, Vojta Stára a za teplo v hale Petrovi Štrofovi.

Trenéři

Turnaj v Náchodě

Dne 15.10. 2016 hráli náchodští mladší žáci turnaj v domovském městě Náchodě. Bohužel musíme konstatovat, že neúspěšně. Týmy Dvora Králové nad Labem a Jičína byly nad d jejich síly. Plně se projevil roční náskok hostujících týmů, kde je většina hráčů ročník 2004. Opravdu ten rok trénování je moc a moc znát. No nic musíme zvednou hlav u a „makat" dál.

Trenéři