Úterý, 14.03.2017Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Infotour v Hradci Králové

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Infotour v Hradci Králové

10. a 11. března 2017 proběhl v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové veletrh cestovního ruchu a cykloturistiky INFOTOUR, který se každoročně řadí v žebříčku mezi nejnavštěvovanější akce tohoto typu v České republice.

Letošního ročníku se zúčastnilo město Náchod v zastoupení pracovnic Městského informačního centra. Návštěvníci směřovali své otázky především na možnosti aktivního vyžití v okolí našeho města - turistické trasy a cyklostezky, dále potom na aktuální situaci okolo plánované rekonstrukce Pevnosti Dobrošov. V neposlední řadě byl zájem návštěvníků náchodské expozice i o informace o lázeňském městě Kudowa Zdrój a polském příhraničí. Vysoká návštěvnost stánku a lačnost zájemců po informacích o městě Náchod a okolí potvrdila stále stoupající prestiž našeho kraje.

Infotour v Hradci Králové Infotour v Hradci Králové